facebook google+ bip youtube                    

 
 
 
 
radosne dziecko

edukacja

rodzina

wychowanie

dziewczynka

zabawa  i  nauka

Zajęcie otwarte w grupie "Zajączków"

dzieciW połowie listopada po minionych wakacjach pozostało już tylko wspomnienie. Dla „Zajączków”, wśród których jest wiele pierwszorocznych przedszkolaków, minął już okres adaptacji.

 

Ponad 2 miesiące systematycznej aktywności w przedszkolu przynosi pierwsze oczekiwane efekty. Nadszedł czas, aby swymi osiągnięciami zaprezentować się przed rodzicami. A ci, na zaproszenie swych pociech, dnia 17.11. 2016 chętnie zaszczycili ich w przedszkolu swą obecnością.

 

Motywem przewodnim spotkania było poczucie bezpieczeństwa w przedszkolu. Pomimo, że dzieci doskonale już wiedzą, jak postępować, aby żaden dzień w przedszkolu nie przyniósł nikomu krzywdy, to przypominania przecież nigdy za wiele.

 

W miłej i swobodnej atmosferze dzieci bawiły się kolorami, liczyły, recytowały wierszyki, tańczyły i śpiewały. W zabawach gimnastycznych prezentowały swą sprawność ruchową, a rodzice im kibicowali.

 

Spotkanie zakończyło wielkie koło utworzone wespół z gośćmi piosenką „Do widzenia czas już powiedzieć, do widzenia memu koledze. Bo przecież jutro jest nowy dzień, i jutro znów spotkamy się”.

 

Tekst - Jolanta Patelska

 

Zdjęcia  button

Korzystamy z plików Cookies by lepiej poznać Twoje preferencje i dostosować stronę do Twoich potrzeb ! Szczegóły...