facebook google+ bip youtube                    

 
 
 
 
radosne dziecko

edukacja

rodzina

wychowanie

dziewczynka

zabawa  i  nauka

„Sarenki” w szkole

tablica szkolnaMając na uwadze fakt, iż „Sarenki” od września rozpoczną naukę w szkole, by choć po części przybliżyć dzieciom realia szkolne 13.03.2017 udaliśmy się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 3 w Wągrowcu.

 

 

Już w progach szkoły przyszli uczniowie zostali serdecznie powitani przez Panią Darię nauczycielkę w tej szkole, a zarazem mamę Wiktora oraz przez starsze koleżanki - uczennice. Starsi koledzy postarali się bardzo, by nauka w szkole była dla przedszkolaków mile oczekiwanym kolejnym etapem ich życia. Wspólnie z Panią Darią uczniowie przygotowali wiele atrakcyjnych eksperymentów z dziedziny przyrody i fizyki, w których z satysfakcją uczestniczyli przedszkolacy.

 

Było naprawdę bardzo ciekawie, wesoło, a momentami entuzjastycznie. Pełni wrażeń zwiedziliśmy także budynek szkolny, w tym bibliotekę, świetlicę i odwiedziliśmy gabinet pedagoga.

 

 

Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania uczniów z jakim starali się przekazać cząstkę wiedzy młodszym kolegom i koleżankom. Dzięki temu przedszkolacy już wiedzą, że nauka w szkole może przynieść wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

 

Tekst – Mirosława Szwon

 

Zdjęcia  button

Korzystamy z plików Cookies by lepiej poznać Twoje preferencje i dostosować stronę do Twoich potrzeb ! Szczegóły...