facebook Instagram icon bip youtube                    

 
 
 
 
radosne dziecko

edukacja

rodzina

wychowanie

dziewczynka

zabawa  i  nauka

Przedszkolny Bal Karnawałowy

dancers„Karnawał, Karnawał,
to taniec, zabawa.
To czas, który przenika,
gdy płynie muzyka.”

 

M. Jeżowska

 

W naszym przedszkolu bal karnawałowy odbył się w środę 15 stycznia 2020 r. Już od samego rana do sal wchodziły dzieci wyglądające nieco inaczej niż na co dzień, a wszystko to za sprawą przebrań, które przygotowali dla nich rodzice. Wśród nich można było wyróżnić: księżniczki, piratów, wróżki, policjantów, pszczółki, strażaków, batmanów, spidermanów oraz wiele innych wspaniałych postaci.

 

Stroje naszych przedszkolaków były tak piękne, że po skończonym śniadaniu każda z grup została zaproszona przez fotografa do zrobienia wspólnego zdjęcia oraz indywidualnych portretów.

 

Dzieci z wielką chęcią pozowały do zdjęć, wcielając się w role swoich ulubionych bohaterów. Przedszkolaki miały również okazję przyjrzeć się, jak wygląda zawód fotografa oraz jakich narzędzi używa on w swojej pracy. Po wykonaniu zdjęć nadszedł czas na najważniejsze wydarzenie dnia, a więc wspólny bal w holu przedszkola. Wystrój wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcił do wesołej zabawy. Dzieci rozpoczęły radosne tańce przy muzyce wygrywanej przez DJ-a.

 

Przedszkolaki razem ze swoimi paniami robiły wężyki, koła oraz pociągi, a nawet jeździły na sankach. W przerwie natomiast wszyscy mieli okazję skosztować słodkich przysmaków w swoich salach. Dzieci w tym dniu świetnie się bawiły, uśmiechy widniały na ich twarzach przez cały dzień, a w holu naszego przedszkola było kolorowo i radośnie.

 

Tekst – Ludmiła Mikołajewska

 

Zdjęcia  button