facebook Instagram icon bip youtube                    

 
 
 
 
radosne dziecko

edukacja

rodzina

wychowanie

dziewczynka

zabawa  i  nauka

Przedszkole żegnamy, wakacje witamy.

wyspa

Drodzy Rodzice, Kochani Przedszkolacy. Nie tak dawno był wrzesień – witaliśmy się, czas ucieka jednak nieubłaganie i ani się obejrzeliśmy nadszedł już czas pożegnania.

 

Z niektórymi z Was żegnamy się na krótko, tylko na okres wakacji ale dla „Sarenek” i „Zajączków” kończy się czas beztroskich pięknych lat spędzonych w przedszkolu. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone chwile przyniosły Wam wiele radości i zadowolenia. Już niedługo z przedszkolaków staniecie się uczniami, to kolejny nowy nieznany etap w Waszym życiu. Dlatego jest nam niezmiernie przykro, że nie mogliśmy pożegnać Was tak uroczyście jak zwykle żegnaliśmy „starszaków”. Dziękujemy Wam za radość, spontaniczność i uśmiech, którymi obdarowywałyście nas każdego dnia, życząc Wam samych sukcesów w nowej rzeczywistości szkolnej. Gratulujemy Waszym Rodzicom wspaniałych i mądrych dzieci, jednocześnie dziękując za współpracę i zrozumienie zwłaszcza w ostatnich trudnych dla wszystkich miesiącach. Kochani Absolwenci „Trójki” niech Dyplomy, książeczki i fotografie będą dla Was wspomnieniem miłych chwil spędzonych w naszym przedszkolu.

 

Tymczasem po ciężkiej pracy i nauce wszyscy zasłużyliście na odpoczynek. Zatem pora na wakacje!

 

Każdy ma zapewne swój pomysł na spędzenie wakacji i jeśli warunki będą sprzyjające, jedni wyjadą nad morze, inni w góry, a jeszcze inni spędzą je na swój ulubiony sposób. Ważne jednak, by niezależnie od miejsca, w ferworze wakacyjnej beztroski nie zapomnieć o bezpieczeństwie i odpowiedniej ostrożności, której nigdy nie jest za wiele. Korzystajcie z uroków lata, „łapcie słońce” i przygody, spędzajcie czas tak, by pozostał w pamięci na zawsze. Do zobaczenia we wrześniu!

 

Tekst - Mirosława Szwon

 

 

Grupa "Wiewiórki"                                                                                                                                                          
     
 Grupa "Tygryski"    
     
Grupa "Niedźwiadki"    
     
Grupa "Liski"    
     
Grupa "Jeżyki"    
     
Grupa "Sarenki"    
     
Grupa "Zajączki"    
     
Logopedia    
     
Język angielski
   
     
Język angielski prezentacja
   button
     
Religia    button
     
 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne    button

 

 

 

Kropelka Złotych Marzeń