facebook Instagram icon bip youtube                    

 
 
 
 
radosne dziecko

edukacja

rodzina

wychowanie

dziewczynka

zabawa  i  nauka

,,Pomagajmy!”

pomocne dlonieOkres świąteczny jest dla wszystkich okazją do refleksji nad przemijającym czasem, do wspomnień, wzruszeń, do pojednania z bliskimi, do czynienia dobra dla innych ludzi. Jak co roku nasze przedszkole wspólnie z dziećmi i ich rodzicami otwiera serca dla ludzi, tym razem przyłączyliśmy się do akcji ,,Pomagajmy!”, której pomysłodawcą całego przedsięwzięcia była P. Katarzyna wraz ze swoja rodziną, mama ucznia ze Szkoły Podstawowej nr 4.

 

Akcja ,,Pomagajmy!” kierowana była dla dzieci z oddziałów onkologicznych: oddział 3 (0-4 lat), oddział 5 (5-18lat) Dziecięcego Onkologicznego Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przy ulicy Szpitalnej.

 

Zaangażowanie rodziców i przedszkolaków oraz pracowników przedszkola przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy cztery pełne kartony darów, które 14.12.2020 roku przekazaliśmy organizatorom zbiórki, a mianowicie Pani Dyrektor i Przedstawicielce Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 4.

 

 

Z informacji przekazanej od osób, które dostarczyły zebrane dary, wiemy, że ten ogromny odzew na tę akcję wywołał uśmiech na twarzach małych i dużych pacjentów.

Uczymy nasze przedszkolaki nie tylko brać, ale przede wszystkim dawać innym radość. Realizując przy okazji zadanie ,,Mały człowiek- wielkie serce” do projektu ,,W drogę z przyjacielem”

 

Bo „miłość się mnoży, kiedy się ją dzieli”, a dobro zawsze wraca.  Dziękujemy!

 

Tekst - Daria Kotara

 

Zdjęcia  button