facebook Instagram icon bip youtube                    

 
 
 
 
radosne dziecko

edukacja

rodzina

wychowanie

dziewczynka

zabawa  i  nauka

„Pasowanie na Przedszkolaka 2020”

pasowanie 202006 i 07 października 2020 roku były szczególnymi dniami dla przedszkolaków, ponieważ odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Już od samego rana trwały przygotowania.W tym dniu wszystkie dzieci były odświętnie ubrane i z niecierpliwością czekały na ten wielki i wyjątkowy dzień.

 

Najpierw pasowane były dzieci z grup „Lisków” i „Tygrysków”, a następnego dnia „Wiewiórek”, „Niedźwiadków”, „Zajączków”, "Sarenek" i "Jeżyków". Ogromną niespodzianką dla przedszkolaków były odwiedziny specjalnego gościa z ulubionej bajki pod tytułem.”Świnka Peppa”, Świnki George'a.

 

Z wielką radością i entuzjazmem powitały George'a i zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Symbolem przyjęcia w poczet przedszkolaków było dotknięcie ogromną kredką ramienia każdego dziecka przez Panią Dyrektor Iwonę Nowakowską.

 

Pasowanie to bardzo ważny moment dla wszystkich dzieci, po nim oficjalnie stają się już przedszkolakami.

 

 

Jest to bardzo duży krok w ich drodze ku samodzielności. Na pamiątkę tego wydarzenia, każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i upominek. Każda grupa otrzymała od Pani Dyrektor nowe zabawki i słodkości. Dla wszystkich był to dzień pełen miłych wrażeń i emocji, który na długo pozostanie w pamięci.

 

Tekst - Beata Bramska

 

Zdjęcia  button