facebook Instagram icon bip youtube                    

 
 
 
 
radosne dziecko

edukacja

rodzina

wychowanie

dziewczynka

zabawa  i  nauka

Certyfikaty

dziecko przy komputerzeOd początku powstania naszej przedszkolnej strony internetowej propagujemy zasady bezpiecznego Internetu a w szczególności eliminowania zagrożeń związanych z użytkowaniem Internetu przez dzieci i młodzież.

 

Pierwszym dowodem uznania  dla nas była  decyzja gremium kwalifikacyjnego Fundacji „Kidprotect” z dnia 04.10.2008 roku  o przyznaniu certyfikatu „Strony Przyjaznej Dzieciom”.Decyzja poprzedzona była wnikliwą analizą treści naszej strony internetowej. Program  certyfikujący  strony w ramach akcji „Bezpieczny  Internet, bezpieczne dzieci” decyzją organizatora zakończył się z dniem 30.06.2012 roku.

 

Kilka  dni wcześniej  bo w dniu 26.06.2012 roku uzyskaliśmy kolejny certyfikat „Strony Przyjaznej Młodzieży”.  

 

   

Zgodnie z regulaminem obu akcji akcji certyfikat przyznawany jest serwisom internetowym, które nie zawierają ani w żaden sposób nie promują treści szkodliwych dla dzieci ani też treści sprzecznych z prawem, a ich autorzy mają pełną kontrolę nad treścią strony. Strony, które uzyskały certyfikat, są na bieżąco monitorowane, a weryfikacja przeprowadzana jest kilka razy w ciągu roku.