facebook Instagram icon bip youtube                    

 
 
 
 
radosne dziecko

edukacja

rodzina

wychowanie

dziewczynka

zabawa  i  nauka

"Wiewiórki"

Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu. Dopiero zaczynamy swoją przygodę w tym miejscu. Wszystko jest tu dla nas nowe i nieznane. Jesteśmy zainteresowani tym, co nas otacza. Pragniemy odkrywać świat i poznawać zasady panujące w przedszkolu. Chcemy uczyć się samodzielności oraz dobrze się bawić.

 

Poznajemy nie tylko koleżanki i kolegów z grupy, ale także starsze przedszkolaki, które zawsze chętnie służą nam pomocą. Z wielkim zaangażowaniem bierzemy udział w zajęciach ruchowych, plastycznych i rytmicznych. Bardzo lubimy zdobywać też nową wiedzę podczas zabaw edukacyjnych oraz zajęć z języka angielskiego. W naszej grupie uczymy się zgodnie bawić, wiemy że należy dbać o nasze zabawki i dzielić się nimi z innymi dziećmi. Staramy się zjadać wszystkie posiłki oraz dbać o czystość i porządek w naszej sali.

 

Z wielką ochotą odwiedzamy również nasz przedszkolny plac zabaw. Możemy tam aktywnie i wesoło spędzić czas. Lubimy także spacerować i podziwiać piękno okolicznej przyrody. W ciągu dnia nie zapominamy o chwili odpoczynku. Chętnie przytulamy się do swoich poduszek i słuchając dźwięków muzyki klasycznej wyciszamy się po dniu pełnym aktywności.

 

Nauczyciele – mgr Ludmiła Mikołajewska, mgr Beata Bramska, woźna – Anna Gościniak

 

 

wiewiorki 2019

 

 Zdjęcie grupy  Pobierz