facebook Instagram icon bip youtube                    

 
 
 
 
radosne dziecko

edukacja

rodzina

wychowanie

dziewczynka

zabawa  i  nauka

"Tygryski"

W roku szkolnym 2020/2021 do grupy „Tygrysków” uczęszczają dzieci trzy i czteroletnie. Już w pierwszych dniach września wspólnie ustaliliśmy reguły i zasady obowiązujące w naszej grupie, których przestrzeganie pozwala nam miło, wesoło i ciekawie spędzać czas w przedszkolu. Staramy się stworzyć małą społeczność funkcjonującą w klimacie bezpieczeństwa, wzajemnej akceptacji, zaufania i życzliwości. W przyjaznej atmosferze uczymy się odporności emocjonalnej koniecznej do racjonalnego radzenia sobie w nowych i niekiedy trudnych sytuacjach.

 

 Lubimy zabawy ruchowe, tematyczne, konstrukcyjne, plastyczne i badawcze. Uwielbiamy śpiewać, tańczyć oraz grać na instrumentach perkusyjnych. Ogromną radość sprawiają nam zabawy w piaskownicy i na sprzęcie sportowym w ogrodzie przedszkolnym. Z naszymi wesołymi przyjaciółmi z „Placu zabaw” codziennie uczymy się samodzielności, zdobywamy nowe doświadczenia oraz wzbogacamy wiedzę o świecie społecznym, przyrodniczym i technicznym.

 

Po dniu pełnym aktywności nie zapominamy o relaksie przy muzyce oraz słuchaniu utworów literackich, dzięki którym budujemy nasz system wartości i lepiej orientujemy się w tym co jest dobre, a co złe w zachowaniu każdego człowieka.

 

 

tygryski 2020

 

Zdjęcie grupy  Pobierz