facebook Instagram icon bip youtube                    

 
 
 
 
radosne dziecko

edukacja

rodzina

wychowanie

dziewczynka

zabawa  i  nauka

"Niedźwiadki"

Jesteśmy już w grupie 4-latków! Większość z nas pierwszy rok przygody w przedszkolu ma już za sobą. Teraz jesteśmy „Niedźwiadkami” – całkiem dużymi, odważnymi i zawsze uśmiechniętymi Przedszkolakami. Mamy nową salę, a w niej całe mnóstwo wspaniałych zabawek. Jesteśmy już też bardzo samodzielni. Potrafimy kulturalnie spożywać posiłki, korzystać z toalety oraz ubierać kurtki i buciki.

 

Bardzo lubimy przychodzić do przedszkola. Jesteśmy zainteresowani otaczającym nas światem i z dużym zaangażowaniem pragniemy zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Chętnie uczestniczymy w zajęciach dydaktycznych, muzycznych, plastycznych i ruchowych. Nasza ciekawość sprawia, że codziennie odkrywamy coś nowego! Lubimy też wspólne zabawy z kolegami i koleżankami z grupy. Podczas nich pamiętamy, aby przestrzegać ustalonych zasad. Wiemy, że dzięki temu będzie się nam miło i bezpiecznie współpracować. Ważne jest dla nas również to, aby razem troszczyć się o porządek w naszej sali.

 

Jesteśmy świadomi, jak istotny dla naszego zdrowia jest pobyt na świeżym powietrzu, dlatego codziennie odwiedzamy nasz przedszkolny plac zabaw. Zawsze chętnie korzystamy ze sprzętów ogrodowych oraz aktywnie uczestniczymy w wesołych zabawach. Lubimy także chodzić na spacery. Z radością odwiedzamy pobliskie jezioro oraz park, aby podziwiać piękno okolicznej przyrody i obserwować zachodzące w niej zmiany.

 

Wychowawca: mgr Ludmiła Mikołajewska, woźna – Milena Przybył

 

 

 

niedzwiadki 2020

 

Zdjęcie grupy  Pobierz