facebook Instagram icon bip youtube                    

 
 
 
 
radosne dziecko

edukacja

rodzina

wychowanie

dziewczynka

zabawa  i  nauka

"Liski"

,,Liski” to grupa 4-5 latków, która jak na tropicieli przystało z uśmiechem,, tropi” nowe przygody, jest ciekawa świata. W roku szkolnym 2020/2021 pracujemy na programie edukacyjnym ,, Kocham przedszkole” M. A .Pleskot , A.Staszewska- Mieszek.

 

Każdy dzień w naszej grupie to wspólne zabawy, zajęcia, spacery, wycieczki pozwalające nam na aktywne poznawanie i rozumienie otaczającego nas świata ludzi i przyrody. Mamy ustalone zasady postępowania, które staramy się przestrzegać. W naszej małej społeczności stworzyliśmy atmosferę wzajemnej akceptacji i życzliwości, zaufania, pomocy słabszym i młodszym.

 

Z naszymi przyjaciółmi : zajączkiem Tupem i kotem Pakiem lubimy śpiewać, tańczyć, działać plastycznie, a wesołe zabawy łączymy z nauką, dzięki temu się nie nudzimy. Nie zapominamy o codziennym relaksie przy muzyce oraz słuchaniu utworów literackich, dzięki którym budujemy nasz system wartości i lepiej orientujemy się w tym, co jest dobre, a co złe a także wzbogacamy naszą wiedzę o otaczającym nas świecie . Bezpieczeństwo w naszej grupie to podstawa co doceniają nasi rodzice.

 

Wychowawca: Małgorzata Burzyńska, woźna – Irmina Żakowska

 

 

liski 2020

 

Zdjęcie grupy  Pobierz