facebook Instagram icon bip youtube                    

 
 
 
 
radosne dziecko

edukacja

rodzina

wychowanie

dziewczynka

zabawa  i  nauka

"Jeżyki"

Grupa „Jeżyki” to dzieci 5- letnie. Przez innych nazywani ,,średniakami”. Do przedszkola chodzimy już trzeci rok, więc coraz lepiej się znamy i nawiązujemy przyjaźnie. Bardzo chętnie przychodzimy do przedszkola, by aktywnie uczestniczyć podczas zabaw i zajęć.

 

Jesteśmy dla siebie mili, staramy się przestrzegać kodeksu zachowania, oraz  przedszkolnych zasad współżycia w grupie rówieśniczej, które ustaliliśmy na początku września. Każdego dnia przypominamy sobie o kulturalnym zachowaniu się wobec kolegów, a także wobec wszystkich pracowników naszego przedszkola. Uczymy się myśleć, mówić, słuchać i rozumieć, poszerzamy wiedzę, rozwijamy swoje umiejętności. Lubimy gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw.

 

Gimnastyka, radosna zabawa, zajęcia edukacyjne, wspólne układanie puzzli, muzyka, taniec i spacery, sprawiają, że nigdy się nie nudzimy, a na naszych twarzach ciągle gości uśmiech. W naszej grupie edukacja łączy się z zabawą, przez co zdobywamy nowe wiadomości i umiejętności, a każdy dzień sprawia nam radość.

 

Nauczyciele - dyrektor mgr Iwona Nowakowska, mgr Daria Kotara, woźna - Monika Rybowiak

 

 

 

jezyki 2019

 

Zdjęcie grupy  Pobierz