facebook Instagram icon bip youtube                    

 
 
 
 
radosne dziecko

edukacja

rodzina

wychowanie

dziewczynka

zabawa  i  nauka

,,Konkursy plastyczne”

sztalugiW okresie przedświątecznym dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w dwóch międzyprzedszkolnych konkursach plastycznych.

 

 

Pierwszy z nich zorganizowany przez Przedszkole nr 7 ,,Pod Grzybkiem” pod tytułem ,,Portret Mikołaja”. Spośród 18 prac, które wpłynęły ze wszystkich wągrowieckich przedszkoli komisja konkursowa nagrodziła najbardziej pomysłowe i samodzielnie wykonane prace, z naszego przedszkola najwyżej oceniona została praca Anastazji Ż.z grupy ,,Jeżyki”, która otrzymała wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody.

 

 

Drugi konkurs zorganizowało Przedszkole nr 6 im. Czerwonego Kapturka pod tytułem ,,Moja wyjątkowa ozdoba bożonarodzeniowa”. Do tego konkursu wpłynęły aż 54 prace, pośród których Jury nagrodziło 7 prac, gdzie dwoje naszych przedszkolaków Liwia S. oraz Filip Ł. otrzymało wyróżnienie. Nagrody i dyplomy otrzymały zarówno wyróżnione oraz wszystkie biorące udział w konkursie dzieci.

 

 

Wspieramy, pomagamy! Wykonane prace w tym konkursie przekazane zostały na kiermasz świąteczny, który odbył się na fanpagu Przedszkola nr 6, gdzie ozdoby licytować mogli wszyscy, którzy chcieli wesprzeć podopiecznych Domu Dziecka ,,Słoneczna Przystań” w Kołdrąbiu.

 

Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za udział w wyżej wymienionych konkursach oraz za zaangażowanie w licytacje ozdób. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym przedszkolakom, zachęcając przy okazji do dalszego rozwijania talentu i brania udziału w kolejnych konkursach plastycznych zarówno w tych między przedszkolnych, jak i ogólnopolskich.

 

Tekst - Daria Kotara

 

Zdjęcia  button