facebook google+ bip youtube                    

 
 
 
 
radosne dziecko

edukacja

rodzina

wychowanie

dziewczynka

zabawa  i  nauka

,,Już dużo wiem, dużo umiem”

wiedzaW czwartek 10.11.2016 roku 3,4 - latki z grupy ,,Wiewiórki” gościły swoich Rodziców na zajęciu otwartym ,,Już dużo wiem , dużo umiem”. Powitały gości inscenizacją na podstawie wiersza Doroty Gellner ,,Jesień u fryzjera ”oraz tańcem do piosenki ,,Na polanie w lesie”.

 

Zajęcie dostarczyło wielu możliwości i sytuacji , w których dzieci mogły wykazać się różnymi umiejętnościami, dzięki zastosowaniu przez Panią Małgosię metod pracy : metoda dobrego startu M. Bogdanowicz, zadań stawianych dziecku, obserwacji, słowna, metoda Orffa oraz system edukacji przez ruch według D. Dziamskiej.

 

 

Rodzice podziwiali swoje dzieci : jak sobie radzą i zachowują się w różnych sytuacjach, jaką posiadają wiedzę o przestrzeganiu bezpieczeństwa , potrafią posegregować urządzenia elektryczne i na baterie, znają kolory, wielkości.

Na zajęciu nie zabrakło wspólnych zabaw z Rodzicami : zabawy paluszkowe ,,Gość”, ,,Grzyby” oraz zabawa ruchowa ,,Głowa , ramiona…”.

 

Po wspaniałej atmosferze jaka panowała wśród Rodziców można było stwierdzić , że zabawy sprawiły im radość i przypomniały dzieciństwo. Zajęcie zostało nagrodzone gromkimi brawami oraz słodyczami.

 

Tekst - Małgorzata Burzyńska

 

Zdjęcia  button

Korzystamy z plików Cookies by lepiej poznać Twoje preferencje i dostosować stronę do Twoich potrzeb ! Szczegóły...