facebook Instagram icon bip youtube                    

 
 
 
 
radosne dziecko

edukacja

rodzina

wychowanie

dziewczynka

zabawa  i  nauka

Dzień Babci i Dziadka 2020

grandparentsDni 21 i 22 stycznia były długo wyczekiwane przez wszystkie przedszkolaki. Dzieci, doskonale wiedząc, że obchodzimy wtedy Święto Babci i Dziadka, z ogromną niecierpliwością czekały na ten czas. Nie od dziś wiadomo, że Babcia i Dziadek należą do najważniejszych osób w życiu każdego dziecka. Nikt nie kocha ich bardziej niż wnuczęta. Dlatego nasze przedszkolaki gościły tych wyjątkowych dla siebie ludzi na uroczystości z okazji ich święta.

 

Już na początku stycznia, każde dziecko wręczyło specjalnie przygotowane zaproszenie swojej Babci i swojemu Dziadkowi. Przedszkolaki z wszystkich grup uczyły się pod okiem nauczycieli wierszyków, piosenek oraz układów tanecznych. Dzieci wkładały w to mnóstwo energii, gdyż chciały jak najlepiej przygotować się na tę uroczystość.

 

Kiedy nadszedł ten wyjątkowy dzień i do sal zaczęli schodzić się zaproszeni goście, każdy z przedszkolaków wypatrywał swoje ukochane Babcie i Dziadków. Gdy wszyscy zasiedli na widowni, wnuczęta zaprezentowały specjalnie przygotowany program artystyczny. W wyjątkowej atmosferze oraz przepięknej scenografii dzieci wspaniale wystąpiły przed bliskimi, czego dowodem były liczne i głośne brawa.

 

Następnie przedszkolaki zaprosiły wszystkich gości do wspólnych zabaw przy dźwiękach muzyki. Po skończonych występach dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom przygotowane prezenty oraz zaprosiły ich na słodki poczęstunek. W ten sposób przedszkolaki chciały okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za ich miłość, cierpliwość i zrozumienie.

 

To była naprawdę niezwykła uroczystość. Patrząc na relację łączące wnuczęta z Babciami i Dziadkami, od razu można było spostrzec, że są to naprawdę wyjątkowe osoby w ich życiu. Zachęcamy Dziadków do pobrania zdjęć i odszukania pamiątkowych ujęć z wnukami.

 

Tekst – Ludmiła Mikołajewska

 

Zdjęcia  button