facebook Instagram icon bip youtube                    

 
 
 
 
radosne dziecko

edukacja

rodzina

wychowanie

dziewczynka

zabawa  i  nauka

Informacja o sprawozdaniu finansowym

p3 sprawozdania finansowePublikujemy zestawienie sprawozdań finansowych dotyczących Przedszkola nr 3 w Wągrowcu ul.Cysterska 28 sporządzonych na dzień 31.12.2018.

 

 

Zawartością sprawozdania finansowego są następujące dokumenty: bilans jednostki budżetowej, informacja dodatkowa szczegółowa, wyciąg z danych zawartych w załączniku "Informacja szczegółowa", rachunek zysków i strat jednostki oraz zestawienie zmian w funduszu jednostki.

 

 

Sprawozdanie finansowe za 2018  button

 

 

 

 

Wydarzenia

obserwatorkaKalendarium wydarzeń przedszkolnych w marcu :

 

 

 

lista  04.03.2020  Warsztaty muzealne w Muzeum Regionalnym w Wągrowcu - "Zwyczaje wiosenne", grupy "Tygryski" i "Liski",

 

lista  11.03.2020 Kulturka w przedszkolu - "Country" - przedstawienie muzyczne.Godz. 11.10 grupy "Wiewiórki", "Niedźwiadki", "Liski", "Tygryski". Godz. 12.15 grupy "Zajączki", "Jeżyki", "Sarenki",

 

lista  16.03.2020 Wyjazd do MDK na spektakl teatralny "Eliksir mądrości" - wyjazd godz.09.30 - wszystkie grupy,

 

list marker  18.03.2020 - Spotkanie autorskie z Panią Wandą Szymanowską "Tomcio telefoncio" - wszystkie grupy,

 

 

Więcej ...

Rekrutacja

rozmowaRekrutacja dzieci do przedszkola na następny rok szkolny trwać będzie w okresie od 2 marca do 27 marca 2020 roku.

 

Szczegółowe zasady rekrutacji zawarte są w Zarządzeniu nr 19//2020 Burmistrza Miasta Wągrowca w sprawie ustalenia harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2020/2021 do publicznych przedszkoli  i szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Wągrowiec.

 

 

Rodzice lub opiekunowie prawni dokonują zgłoszenia  za pomocą druku "Wniosek o przyjęcie do przedszkola" oraz stosownych oświadczeń uzależnionych od indywidualnej sytuacji wnioskodawcy.

 

Publikujemy wymagane dokumenty rekrutacyjne w celu umożliwienia zapoznania się z nimi oraz ich pobrania na własny użytek.

 

 

Więcej ...

Przetwarzanie danych osobowych wychowanków przedszkola

rodoZ dniem 25 maja 2018  zaczęły obowiązywać przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych osób fizycznych.

 

Spełniając wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwanych dalej - RODO).

 

Działając na postawie wprowadzonych przepisów  informujemy o procedurach i dokumentach stosowanych i obowiązujących w przedszkolu a dotyczących ochrony i przetwarzania danych osobowych wychowanków przedszkola.

 

button