facebook Instagram icon bip youtube                    

 
 
 
 
radosne dziecko

edukacja

rodzina

wychowanie

dziewczynka

zabawa  i  nauka

"Konkursy"

plastyka

W ostatnim czasie dzieci z naszego przedszkola wzięły aktywny udział w konkursach plastycznych. Wszystkie prace były przepiękne. Gratulujemy uczestnikom oraz zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

  

Jeden z nic, to konkurs organizowany przez Przedszkole nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu, pod tytułem "Pani Wiosna". Udział z naszego przedszkola wzięły: Izabela, Amelia z grupy "Sarenki" oraz Anastazja z grupy "Jeżyki", zdobywając wyróżnienie.

Kolejny konkurs organizowały był przez Towarzystwo Społeczno- Prawne. Nosił tytuł "Autyzm wśród nas". Udział w konkursie wzięło 12-stu przedszkolaków z naszej placówki: Teodor z grupy "Wiewiórki", Filip z grupy "Niedźwiadki", Hanna z grupy "Tygryski", Aleksy z grupy "Jeżyki", Zofia i Igor z grupy "Zajączki", Hanna, Izabela oraz Liwia z grupy "Sarenki", Maja, Filip i Kornelia z grupy "Liski". Miło nam poinformować, że zwycięzcami zostali: Zosia, Kornelia zajmując I miejsce, Igor II miejsce, Hanna ("Sarenki") III miejsce. Dodatkowo wyróżnienie otrzymali: Aleksy i Hanna ("Tygryski").

Tekst - Klaudia Koplin

 

 

 

Zdjęcia  button